Umów wizytę – Kraków ul. Wiejska 5

Jak skorzystać z pomocy?

1 Wybierz formę spotkania – stacjonarna w gabinecie (wybierając jedną z dwóch lokalizacji – Aleja Pokoju 24/54 lub Wiejska 5 w Krakowie) – lub online z jednym z naszych specjalistów.

2 Po wybraniu formy spotkania (online / stacjonarna) wybierz usługę na którą chcesz się zapisać oraz specjalistę do którego chcesz się umówić. Wybierz termin. 

3 Płatności za pierwsze spotkanie dokonujesz z góry (korzystając z formy wizyty online oraz stacjonarnie) . Potwierdzenie rezerwacji wybranego przez Ciebie terminu następuje po dokonianiu płatności i zaksięgowaniu jej w naszym Centrum. Odwołanie tej wizyty jest możliwe do 24 h przed planowanym rozpoczęciem sesji. Jeśli zrezygnujesz z terminu później, zarezerwowany czas terapeuty zostanie przez Ciebie opłacony, nawet jeśli nie weźmiesz udziału w spotkaniu.

Dodatkowe informacje

1. Neofobia żywieniowa

Jeśli umawiasz pierwszą sesję wybiórczości pokarmowej [dorosły/nastolatek] zaznacz „pierwsza wizyta” [wybierz wartość].  Pierwsza sesja jest prowadzona wyłącznie w obecności rodzica/rodziców. Kolejne spotkania odbywają się z dzieckiem/nastolatkiem i rodzicem/rodzicami. Terapię neofobii żywieniowej prowadzi mgr Dominika Frendo (Aleja Pokoju 24/54), Katarzyna Dembiczak (Wiejska 5) oraz Aleksandra Hołyst (Wiejska 5).

 

Terapia karmienia 

Pani Aleksandra Hołyst prowadzi terapię karmienia niemowlaków, zajmuje się rozszerzaniem diety u niemowląt i dzieci przedszkolnych oraz dietetyką pediatryczną. Przyjmuje rodziców niemowląt, dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

2. Psychoterapia

Jeśli cierpisz na zaburzenia odżywiania i nie wiesz jaka forma wsparcia byłaby dla Ciebie najlepsza, umów się na wstępną rozmowę kwalifikującą do terapii. (usługa: sesje diagnostyczne / kwalifikacje do terapii). Na tej sesji dowiesz się jakie są proponowane przez nas formy wsparcia i specjaliści, dopasowani do historii problemu jaki zgłaszasz.

Jeśli chcesz przeczytać o skutecznych terapiach zaburzeń odżywiania sprawdź zakładkę indywidualne formy wsparcia.

Terapie są dostępne w dwóch formach – stacjonarnie oraz online.

Terapia psychodynamiczna (prowadzona przez mgr Izabele Golę ) jest prowadzona wyłącznie w formie stacjonarnej. 

Na terapię do mgr Anny Murawskiej obowiązują zapisy mailowe. Aktualnie pierwsze wolne terminy będą dostępne stacjonarnie od lutego 2024 roku.

Zarezerwuj spotkanie

Jeśli nie wiesz jaką psychoterapię wybrać, skontaktuj się z naszą recepcją pod numerem +48 668 262 006 . Specjaliści z naszego Centrum pomogą Ci wybrać formę odpowiednią do potrzeb Twoich oraz Twoich bliskich.

RODO

Polityka prywatności